MENU

Aktualności

Kontakt

  • ikona kursorWROPAK

    ul. Graniczna 20, 54-530 Wrocław, Polska

  • ikona chmurkaSEKRETARIAT

    tel. 71 34 90 500 fax. 71 34 90 520
    e-mail. biuro@wropak.pl

WIĘCEJ

W naszej firmie gościliśmy uczniów klas 8 z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 12 we Wrocławiu. Celem wizyty było zapoznanie Młodzieży z branżą poligraficzną jako kierunku dalszej edukacji i podjęcia w przyszłości pracy zawodowej w tym obszarze.
Podczas prezentacji zakładu uczniowie mieli okazję zapoznać się z specyfiką pracy biurowej, produkcyjnej, magazynowej oraz ogólnymi zasadami BHP. Wizyta obejmowała obecność w pomieszczeniach biurowych, gdzie osoby prowadzące mogły opowiedzieć o aspektach pracy w pozyskiwaniu klienta. Prezentacja stanowisk pracy na halach produkcyjnych przybliżyła procesy obsługi maszyn oraz procesu druku, konfekcji, sposobów pakowania, itp. Pokazaliśmy również hale magazynowe, których obsługa w znaczącej mierze odbywa się aktualnie z udziałem systemów komputerowych.
Mamy nadzieję, że wizyta w zakładzie Wropak skłoni goszczoną Młodzież do podjęcia dalszej nauki w kierunkach poligraficznych i spotkamy się z nimi za jakiś czas na rozmowie rekrutacyjnej w naszej siedzibie.


 

Wycieczki-szkolne-01

Wycieczki-szkolne-02

Copyright 2019 - Wropak. All rights reserved.